Amacımız

Bu web sitesi, Çocuk Nöroloji alanında bilgilenmek isteyen hasta ve hasta yakınlarının, sağlıklı çocukları olup çocuklarının gelişimi ve Çocuk Nöroloji alanında karşılaştıkları olası sorunlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ailelerin sorularına güncel ve bilimsel yanıtlar bulmalarını amaçlamaktadır.   

Aynı anda Çocuk Nöroloji bölümünde akademik, bilimsel ve hizmet alanlarında çalışmakta olan tüm profesyonel sağlık çalışanlarını kapsayacak şekilde rehberlik etme, eğitim içerikleri oluşturma, akademik ve bilimsel çalışmalar için alan oluşturma ve destek verme bu sitenin temel amaçları arasındadır.

Şu an için sadece Türkçe dilinde içerikler üretilecek ve paylaşılacaktır. Bir süre sonra uluslararası alanda İngilizce dilinde içerikler üretilerek çalışmalara Türkçe ve İngilizce dillerinde devam edilecektir.

Başlangıç evresinde bir konuyla ilgili metinler üretilerek bilgilendirmeler yapılacaktır. Bir süre sonra çeşitli konularda uzman görüşlerinin alındığı video içerikleri eklenecek ve daha sonra web sitemize soru-cevap bölümü ilave edilecektir.

Tüm sorularınızın bilimsel, güncel ve gerçek bilgilerle cevaplar bulması dileğiyle…    

Çocuk Nöroloji Okulu © 2020